Informace o pronájmu chat a chalup

Informace - Je možné poradit s výběrem ?

- Menu
Úvodní stránkaJe možné poradit s výběrem ?
pocet - popis

Je možné poradit s výběrem ?


  • V první fázi hledání objektu, který bude splňovat vaše požadavky, doporučujeme využít služby rozšířeného hledání. Zde je možné zvolit jak termín, tak i oblast, počet osob a maximální cenu. V neposlední řadě pak několik dalších kritérií, které upřesní vaše požadavky a pomohou vám zúžit výběr.


  • I přes proces rozšířeného hledání se však může stát, že se nebudete moci rozhodnout - zejména pak v případě, že váš nejužší výběr bude obsahovat dva a více objektů. V takové situaci je rozumné nechat si poradit někým, kdo má s objekty osobní zkušenosti. Je běžné požadovat od zprostředkovatelské agentury férové a vyčerpávající informace, proto si nestyďte o ně říct.


  • Možné je samozřejmě i nechat výběr zcela v režii agentury nebo některého z jejích odborných pracovníků. V takovém případě vám bude rekreační objekt takzvaně "ušit na míru" podle termínu, ceny či jiných pro vás podstatných požadavků.


  • Samozřejmostí je pak možnost poskytnutí či zjištění detailních informací. Například jak daleko leží objekt od cesty, jestli se dají v okolí lovit ryby, jsou-li v okolí značené cyklotrasy atd. Veškeré detailní, avšak pro někoho zásadní skutečnosti je možné zjistit, projeví-li klient o ně zájem.